Kars Online Eğitim Danışmanlık

E-Uzaktan Kars Online Eğitim Danışmanlığı ile Online Eğitime Geçmek için neler yapılmalı, Online Eğitim Sistemi Fiyatları, Uzaktan Eğitim ve Canlı Ders Sistemleri hakkında uygun çözümleri ve daha fazlasını burada bulacaksınız.

Teklif Almak İster Misin?Kars Uzaktan Eğitim Sistemi YazılımıKars Online Eğitim Nedir?

Online eğitim internet teknolojisi kullanılarak farklı fiziksel ortamdaki kişilerin bir araya gelerek eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmesi işlemidir. Online eğitim hizmetleri gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Online eğitim sistemleri sağladığı kolaylıklar ve etkili bir eğitim süreci sunmasından dolayı bu kadar çok tercih edilmektedir. Online eğitim imkanları internetin yaygınlaşması ile artmaktadır. İnternet erişiminin çok yaygın olduğu günümüzde online eğitim sistemleri aracılığı ile verilen eğitimler artmaktadır. Online eğitim sayesinde eğitimde fırsat eşitliği artmakta ve herkesin eğitime ulaşma konusunda imkanları artmaktadır. Kars Online eğitim danışmanlık hizmetimiz sayesinde özellikle eğitimde vakit ve maliyet açısından tasarruf sağlamak hedeflenir, Maliyet açısından sağladığı fırsatlar sayesinde online eğitim geleneksel eğitime göre çok avantajı var olduğundan bu model üzerine kurumsallaşma çalışması planlanır.

Online Eğitim Kimler İçindir?

Online Eğitim kimler içindir? Kars uzaktan eğitim danışmanlığımız ile elde ettiğimiz tecrübelere istinaden; Online Eğitim, eğitim almak isteyen herkes için uygundur. Online olarak alınan eğitimlerin en önemli kullanım alanları sürekli eğitim modelleridir. Özellikle firma ve kurumlar çalışanlarının hayat boyu öğrenme ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda gerekli eğitimleri vermede online eğitim hizmetlerini kullanmaktadırlar. Bu eğitim metodu sayesinde eğitime ayrılan süreler daha etkili bir şekilde değerlendirilebilmektedir. Online eğitim sisteminden özellikle zaman yönetimi konusunda hassas olan kişiler ve eğitime zaman ayırmakta şartlar gereği zorlanan kişiler için idealdir. Online eğitimin tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise ek giderleri (ulaşım, barınma vs.) ortadan kaldırmasıdır. Bu sayede düşük bütçe ayırarak eğitim alma imkanı bulunmaktadır. Böylece eğitime ayırabileceği bütçesi düşük kişilerde online eğitimden yararlanmaktadır.

Kars Online Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Kars Eğitim danışmanlığı Öğrenci, Veli ya da kuruluşlara eğitim planlaması konusunda destek verilen bir hizmet türüdür. Online eğitim danışmanlığı bu hizmetin internet üzerinden çeşitli yöntemlerle verilmesi hizmetidir. Online eğitim danışmanlığı özellikle kurumların sürekli öğrenme prensibini takip etmek istediklerinde büyük ihtiyaç duyulan bir alandır. Kimin hangi eğitimleri hangi plan dahilinde alması gerektiği konusunda gerekli planlamalar eğitim danışmanları tarafından yapılmaktadır. Bireyler için olan eğitim danışmanlığı ise belirlenen faydaları elde etmek için alınması gereken eğitimlerin hangi sıra ya da plan dahilinde yapılması gerektiği konusunda verilen hizmetlerden oluşmaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde eğitim programlarına yönlendirilerek eğitim sonu alınması gereken sertifika ve belgelerin temin edilmesi gibi geniş çaplı hizmetler verilmektedir.

Online Eğitime Geçmek için neler yapılmalı?

Kars Online Eğitime geçmek için yapılması gerek işlemler içerisinde öncelikle online eğitimin gücünü kabul etmek ve faydalarından haberdar olmak gerekmektedir. Çünkü neden online eğitime geçtiğinizi bilmeden bu eğitimlerden bir fayda beklemek anlamsız olacaktır. Sonrasında ise online eğitimin verilmesi için gerekli alt yapının hazırlanması gerekmektedir. Bir eğitim yönetim sistemi sayesinde eğitimler online olarak verilmesi ve kullanıcılar tarafından bu eğitimlerin takip edilebilir olması gerekmektedir. Bunun için gelişmiş bir Eğitim Yönetim Sistemi olan E-uzaktan Eğitim Yönetim Sistemini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve hızlı eğitim alt yapısı sayesinde eğitimlerinizi kesintisiz şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle online eğitimden yararlanmasını amaçladığınız kitleye hem eğitimleri düzenli bir şekilde sağlayabilir hem de eğitim planlamalarını bu platform üzerinden son derece kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Online Eğitim Sistemi Fiyatları Ne Kadar?

Online Eğitim Sistemlerinde fiyatlar sistemlerin sağladığı imkanlar ölçüsünde çok geniş bir aralıkta değişiklik göstermektedir. Çok ucuz online eğitim sistemleri olduğu gibi dudak uçuklatan ücretlere de online eğitim sistemleri bulunmaktadır. Hangi sistemi alacağınız ise eğitim sisteminden beklentinize göre değişmektedir. E-uzaktan Kars Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde dileğiniz modülleri alabilir, dilediklerinizi almayabilirsiniz. Böylece eğitim sisteminin maliyeti de ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir ve kullanmayacağınız özelliklere para ödemek zorunda kalmazsınız. Bu yönüyle E-uzaktan eğitim modülü rakiplerini geride bırakan kaliteli ve kullanımı kolay bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Piyasa da E-uzaktan eğitim yönetim sisteminin sağladıklarını sağlayamayan binlerce yazılıma tonlarca para ödemek yerine tek bir sistemle tüm eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Teklif İsteyin!Uzaktan Eğitim ve Canlı Ders Sistemleri

Uzaktan eğitimlerde sıkça karşımıza çıkan ve Kars uzaktan eğitimlerin verimliliğini arttıran canlı ders uygulamalarını E-Uzaktan eğitim sistemi tarafından yapabilirsiniz. E-uzaktan eğitim yönetim sistemi Canlı Ders modülü derslerin canlı olarak yayınlanmasının yanı sıra derslerle ilgili doküman ve kaynak paylaşımını da anlık olarak yapmaya imkan sunmaktadır. Ayrıca sahip olunan chat uygulaması ile derslerin karşılıklı etkileşim ile yapılmasını sağlamaktadır. E-uzaktan modülü okul ve kurslar için yoklama desteği de sunarak eğitim alan kişilerin takip edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede en etkili eğitim verimliliği sağlanması beklenmektedir. Kursiyerlerin gerekli eğitimi aldıklarından emin olunduktan sonra e-sınav modülü ile de eğitimin başarısının ölçülmesine olanak sunulmaktadır. E-Uzaktan canlı ders ve eğitim yönetim sistemi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan etkili bir sistemdir.

Ders Dokümanları İçin Bulut Depolama

Ders dokümanlarının paylaşılması ve yayınlanması uzaktan eğitim sistemleri için en büyük maliyet alanlarından birisidir. Dokümanların sistem üzerinden paylaşılması sırasında depolama işlemleri için ayrı bir sistem gerekmektedir. Bu sebeple ya bir sunucu çalıştırmaya ya da bir bulut sunucusu desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Bulut sunucu kullanılmasının en büyük faydası sunucu bakımları ve giderleri ile karşılaşmadan depolama imkanına sahip olmanızdır. Bu yüzden size önerdiğimiz E-uzaktan sisteminde doküman depolama işlemleri bir bulut sürücü üzerinden gerçekleştirilmektedir. Böylece ek bir cihaz çalıştırmadan dokümanların her saat ulaşılabilir olması sağlanmaktadır. Bulut paylaşımın birçok avantajı olduğu için yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu sebeple eğitim yönetim sisteminde de kullanılması çok akılcı bir yaklaşım olarak değerlendirilmektedir.

Birebir Etüt Sistemleri

Online eğitim yönetim sistemlerinde en sık talep edilen konu olan birebir etüt sistemleri E-Uzaktan eğitim yönetim sistemi sayesinde devreye girmektedir. E-Uzaktan Kars Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde öğretmenler tarafından planlanması yapılarak birebir etüt yapma imkanı bulunmaktadır. Geleneksel eğitim yönteminde eğitim verimliliğinin arttırılmasında büyük bir rol oynayan birebir etüt metodu E-uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde online olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Canlı ders sistemi sayesinde birebir etütlerde canlı olarak gerçekleştirilebilmektedir. Birebir etüt metodunu da sistemine dahil eden E-Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde online eğitimde geleneksel eğitimin sağladığı tüm faydaları online olarak sağlama imkanına sahip olabileceksiniz.

Ölçme ve Değerlendirme için Online Sınav Sistemi

Online ya da geleneksel yöntemle verilmiş olsun her eğitimin sonunda yapılması gereken bir işlem vardır. İşte o işlem ölçme ve değerlendirme işlemidir. Ölçme sürecinin güvenilirliği sonuçların doğru olması açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden E-Uzaktan sisteminde geliştirilen E-sınav modülü sayesinde doğru ölçüm yapmak çok kolaydır. E-sınav modülü sayesinde sınavları ve sınav sonu değerlendirmeleri hızlıca yapabilir ve eğitim performansını analiz edebilirsiniz. Eksik kalan konuları analiz etme imkanı ve birebir etütlerle eğitim performansınızın en üste çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Canlı Ders / Kayıtlı Ders Video Alt Yapısı

about-image

Belirlenen kullanıcılarla yayın imkanı sağlayan VİMEO ağı ile çözüm ortaklığı yapıyoruz.

  • Aynı anda birden fazla canlı yayın başlatma özelliği sayesinde aynı anda birden fazla ders için canlı yayın başlatabilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla katılımcıyla canlı yayın yapılabileceğinden öğrenciler sanal bir sınıf ortamında bir arada yer alabilecekler.
  • Canlı yayın esnasında kullanılacak olan soru-cevap modülü sayesinde öğrenciler sorularını canlı canlı sorabilecekler.
  • Sınırsız band genişliği sağlayan video player ile hızlı ve takılmadan, eşsiz yayın deneyimi yaşayabileceksiniz.
  • Sponsorlu yayınlar ve reklamlar olmadan kayıtlı dersler ve canlı yayın konforunda video izleme deneyimi yaşayabileceksiniz.
  • 4k ve HDR yüksek çözünürlüklü yayınlarınız sayesinde öğrencilerinize en güzel video deneyimi yaşatabileceksiniz.
  • Videolarınızı şifre ile güvenlik altına alabilecek ve sadece web sitenizi yetkilendirerek başka kimsenin ulaşamamasını sağlayabileceksiniz.

Not: Site içi VİMEO embed video çözümü kararlı bir çözüm olduğundan Web RTC teknolojileri ve alternatif çözümlere göre oldukça avantajlı ve video yayın kalitesi olarak çok önde yer almaktadır, ancak moderasyonun tamamen öğretmende olduğu ve öğrencilerin çok katılımcılı ekran paylaşımı yapamadığı embed chat programı ile interaktif olabildikleri bir çözümdür.

Diğer Özellikleri İncele

E-Uzaktan Haber & Duyuruları

Sanal Sınıf Uygulaması Nasıl Kurulur

13/Mart/2021

Sanal Sınıf Uygulaması Nasıl Kurulur

Sanal Sınıf Kurulumunda E-Uzaktan Sistemini Tercih Edin Öğrencileriniz İle Çok Rahat Bir Şekilde Derslerinizi Kolayca İşleyin.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Eğitim Lise Yazılımı

12/Nisan/2020

Uzaktan Eğitim Lise Yazılımı

Geleneksel eğitimlerde öğretmen sınıfın ortalama öğrenme hızında dersi işlemekte ve öğrenme hızı ortalamanın altında kalan öğrenciler için bu durum soruna sebep olmaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

E-eğitim yazılımları

12/Nisan/2020

E-eğitim Yazılımları

E-eğitim’in sunduğu eğitim maliyetlerinin düşürülmesi imkanı sayesinde personellerine bu gerekli eğitimleri daima hızlı bir şekilde vermelerine ve personellerinin verimlerini en üst seviyeye çıkarmalarına olanak sunmaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Video Ders Sistemleri

12/Nisan/2020

Video Ders Sistemleri

E-Uzaktan sistemimiz çoğu video ders sisteminin sunduğu alternatif çözümlerin tamamını bünyesinde barındırmaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Canlı Ders Sistemleri

12/Nisan/2020

Canlı Ders Sistemleri

E-uzaktan Eğitim Yönetim Sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak, ihtiyaçlarınıza göre revize ettirmek ve E-uzaktan sistemimize sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Ücretli canlı ders sistemi 

08/Nisan/2020

Ücretli Canlı Ders Sistemi 

Canlı ders sistemleri konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türü konuda sizlere yardımcı olabilecek kapasitedeyiz ve uzaktan eğitimin gerçekleşebilmesi için her türlü desteği sağlayabilmekteyiz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

İnternet üzerinden canlı ders sistemi

08/Nisan/2020

İnternet Üzerinden Canlı Ders Sistemi

Canlı ders sistemi sayesinde öğrenciler anlamadıkları konuları anında soru-cevap portalı sayesinde sınıf ortamında ders işler gibi öğretmenlerine sorabileceklerdir.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Canlı ders anlatma programı 

08/Nisan/2020

Canlı Ders Anlatma Programı 

E-uzaktan web sitesi olarak tam bu noktada uzmanlık alanımız olan yazılım konusunda geliştirdiğimiz kolay ve anlaşılır e-eğitim yazılımları sayesinde eğitim sistemine yardımcı olmaktayız.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online ders vermek için gerekenler

08/Nisan/2020

Online Ders Vermek İçin Gerekenler

Eğitime en çok ihtiyaç duyulduğu şu günler de  geliştirdiğimiz e-eğitim yazılımları ile en verimli ders imkanını kullanıcılara sunmaktayız.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online ders anlatma programı 

08/Nisan/2020

Online Ders Anlatma Programı 

E- Uzaktan Eğitim Sistemi sayesinde öğretmen anlık soru oluşturup sınıfa sorabilir, öğrenciler de anlamadıkları yerleri anlık olarak sistemden faydalanarak öğretmenlerine sorabilirler.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Eğitim Kolej Yazılım

08/Nisan/2020

Uzaktan Eğitim Kolej Yazılım

E-Uzaktan Eğitim Portal sistemi bir forum gibi tüm okul kayıtlılarının (yönetici, öğretmen, öğrenci) fikir paylaşımında bulunabileceği bir ortam sunmaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Eğitim Sistemlerinin Getirdiği 10 büyük kolaylık

08/Nisan/2020

Uzaktan Eğitim Sistemlerinin Getirdiği 10 büyük kolaylık

Uzaktan Eğitim Sistemleri kişinin kendi öğrenme hızında eğitim almasına olanak sağlar. Böylece herkes birebir ders alıyormuş gibi eğitimden faydalanır ve eğitim verimliliği yükselir.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Eğitim ile Klasik Eğitim Arasındaki Temel Farklar

08/Nisan/2020

Uzaktan Eğitim ile Klasik Eğitim Arasındaki Temel Farklar

Klasik eğitimin sağladığı sosyal öğrenme alanı portal sistemi gibi öğrencilerin sosyal bilgi paylaşım alanları da oluşturularak uzaktan eğitim klasik eğitime göre zaman verim eğrisinde üste yer almıştır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Ders Sistemleri Avantajları Nelerdir

08/Nisan/2020

Uzaktan Ders Sistemleri Avantajları Nelerdir

Uzaktan ders nedir? Uzaktan eğitim sistemleri ile alınan eğitimler ile hayatın akışı içerisinde kolayca bir sertifika programını takip edebilirsiniz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Uzaktan Eğitim Sistemleri

08/Nisan/2020

Uzaktan Eğitim Sistemleri

Uzaktan eğitim sistemi kurmak isteyen kurumlara hali hazırda eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış ve detaylı düşünülmüş bir sistem olan E-uzaktan sistemimizi kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Sanal Ders Sistemleri

08/Nisan/2020

Sanal Ders Sistemleri

Uzaktan sanal ders sayesinde ders için yolda geçirilen ölü vakitler ortadan kalkmaktadır. Zorunlu hallerde dahil eğitimin kesintisiz devam etmesine olanak sunmaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Sanal Sınıf Sistemleri

08/Nisan/2020

Sanal Sınıf Sistemleri

E-Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi uzaktan eğitim verme konusunda kullanılan bir sistem olup, online eğitim, ölçme ve değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Video Ders Sistemleri

08/Nisan/2020

Video Ders Sistemleri

E-Uzaktan sistemimiz çoğu video ders sisteminin sunduğu alternatif çözümlerin tamamını bünyesinde barındırmaktadır. Bir çok video ders sistemi interaktif iletişim imkanı sunamamaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online Ders Sistemleri

08/Nisan/2020

Online Ders Sistemleri

Örgün eğitimde ders dışı öğrenme zamanlarının sağladığı faydayı sağlaması için E-uzaktan sistemimize yerleştirdiğimiz portal modülü ders aralarında yaşanan öğrenme sürecinin yerini almaktadır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Canlı Ders Sistemleri

08/Nisan/2020

Canlı Ders Sistemleri

Akademik canlı ders sistem yazılımımız tamamen özgün olması sayesinde çok daha hızlı ve verimli çalışmaktadır. Aynı andan birçok kişiye ulaşma imkanı sunan sistemimiz sayesinde tüm okul personelini aynı anda taşıyacak ve işlem yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Dijital Eğitim Sistemi Yazılımı

04/Nisan/2020

Dijital Eğitim Sistemi Yazılımı

Yönetici Paneli, Portal Sistemi, Yönetici Paneli, Portal Sistemi, Öğrenci Paneli, E-Sınav Sistemi gibi birçok işlemi E-Uzaktan eğitim sistemleri içerisinde bulabileceksiniz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online Sanal Sınıf, LMS eğitim sistemi

04/Nisan/2020

Online Sanal Sınıf, LMS eğitim sistemi

5dk İçerisinde Sanal Sınıfınızı Oluşturun, Öğrencilerinize En İyi Online Ders Alt Yapısı Oluşturun, E-Uzaktan ile Teknolojinin getirdiği olanakları öğrencilerinize sunmaya hazır mısınız? 

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

E-eğitim Ders Altyapısı

04/Nisan/2020

E-eğitim Ders Altyapısı

E-Kütüphane Modülünden, E-Sinav Modülüne kadar birçok modüle sahip komple bir E-Eğitim, E-Ders Sistemi olan E-Uzaktan ile online canlı ders yapabilcek, sanal sınıflar oluşturabileceksiniz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online Yabancı Dil Kursu Canlı Ders Sistemi

04/Nisan/2020

Online Yabancı Dil Kursu Canlı Ders Sistemi

Online Yabancı Dil Kursu Canlı Ders Sistemi LMS (Öğrenme Yönetim Sistemleri) sayesinde Online yabancı dil kursuları için sanal ders ve sanal sınıflar oluşturabileceksiniz.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

E-Uzaktan Webinar Çözümü Çok Yakında

04/Nisan/2020

E-Uzaktan Webinar Çözümü Çok Yakında

Webinar Nedir, Webinar ne demek, web üzerinden  online görüntülü görüşme sistemleri ile web semineri anlamına gelen İnternet Toplantı, Online Toplantı, Online Seminer, İnternet üzerinden seminer ve sunum işlemidir.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Turizm Uzaktan Eğitim Sistemi

30/Mart/2020

Turizm Uzaktan Eğitim Sistemi

E-Uzaktan Uzaktan Eğitim Sistemleri şimdi de Turizm Uzaktan Eğitim Sistemi geliştirerek turizm sektöründe eğitim ve sertifika vermek isteyen kuruluşlara özel online ders alt yapısı oluşturdu.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Online Kurs Merkezi Yazılımı

30/Mart/2020

Online Kurs Merkezi Yazılımı

Online Kurs Merkezi Yazılımı ile Eğitime Ara Vermeden Öğrencilerinize Kaldığınız Yerden Uzaktan Eğitim Sistemi ile Eğitim Vermeye Devam Edeceksiniz, E-Uzaktan Çözümlerini İnceleyin.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Veli Bilgilendirme Sistemi Çok Yakında

28/Mart/2020

Veli Bilgilendirme Sistemi Çok Yakında

E-Uzaktan eğitim sistemleri veli bilgilendirme sistemi ile çok yakında veliler yönetim tarafından paylaşılan duyuruları takip edebilecek öğrenci durumunu yakından takip edebilecek.

hazırlayan: E-Uzaktan - Geliştirme Ekibi

Başka haberlerimiz de var? Devamını Görüntüleyin
clock-icon
Adresimiz :

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

clock-icon
Bize Ulaşın :

Telefon : 0543 268 46 06

Telefon : 0850 255 06 46

[email protected]

clock-icon
Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi-Cumartesi : 09:00-19:00

Pazar : Kapalı